Hakkımızda

Kurumsal

İnşaat sektöründe üstün uzmanlık ve köklü deneyimiyle en iyiyi hedeflemiş olan Güler İnşaat 1999 yılında Necati Güler tarafından kurulmuştur. İnşaat, taahhüt, konut üretimi ve bunun yanı sıra iç dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir.
Güler İnşaat yetişmiş tecrübeli teknik personel, makine ve ekipman farkı ile seçmiş olduğu TSE belgeli ürünleriyle sektöründe müşteri güvenini kazanmıştır. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine doğru çözümleri oluştururken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemektedir.
Firmamız inşaat alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eder ve bu yenilikleri müşterilerimizin uygulamalarındaki sorunlarına akılcı ve hızlı çözümler getirir. Böylece Güler İnşaat ; sektörde tercih edilen firmalar arasındaki yerini almıştır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, sektördeki dinamik ve interaktif çalışma anlayışıyla gelecek nesillere kalıcı ve sürdürülebilir yaşam alanları bırakmaktır. Bu nedenle de projelerimizde konfor, estetik ve teknoloji beraber yürütülen ayrılmaz bölümlerdir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alınır, gerekli hizmet ve destek devam eder.

VİZYONUMUZ

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmek.
Alıcısına da kazandıracak fiyat üzerinden pazarlama yaparak yatırımcılarımıza değer üretmek.
Geleneksel aile değerlerini koruyarak projelerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmak.
Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyet oranımızı en yüksek seviyede tutarak markalaşma sürecini planlamak, yürütmek, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek.
Tüm bunların paralelinde, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmaktır.