Son haberler

NG9 Evleri Satışta

N Güler İnşaat

Bursa’nın en yeni yerleşim merkezlerinden biri olan Görükle Bölgesi çok özel bir projeye daha ev sahipliği yapıyor. 2 blok üzerine 21 daireyle inşa edilen NG9 Evleri, hayatınıza konfor katacak detaylarla tasarlandı. NG9 Evleri ayrıca, hayat standartlarınızı daha yükseğe taşımanız için size özel uygun ödeme koşulları ve fırsatlar da sunuyor. Stil sahibi bir evde yeni hayatınızın startını vermeniz için sizi Güler İnşaat satış ofisine bekliyoruz.

Ekol Kent Satışta

N Güler İnşaat

Bursa’nın çevreci konut projesi Ekol Kent, Görükle Göçmen Konutları Balkan Mahallesi’nde yükseliyor. 2 blok üzerinde 54 daire ve 9 ticari alanla inşa edilecek olan Ekol Kent, ekolojik hayata merhaba demeniz için size özel uygun ödeme koşulları ve fırsatlar sunuyor. Kendi elektriğini üreten, çevre dostu ve su israfını önleyen özellikleriyle ön plana çıkan Ekol Kent’te siz de yerinizi alın. Yepyeni ve ayrıcalıklı bir yaşam için sizi Güler İnşaat satış ofisine davet ediyoruz.

BG4 Satış Tamamlandı

N Güler İnşaat

Güler inşaat güvencesi ile 3 blok üzerinde 40 daire ve 19 ticari alanla hayata geçen BG4 Evleri’nin satışı sona erdi. Bursa’nın yeni merkezi Görükle’de güzel yaşamanız için inşa ettiğimiz BG4 Evleri’ne gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

BG5 Satış Tamamlandı

N Güler İnşaat

Görükle’de ferah yaşam alanları ve merkezi lokasyonu ile hayalinizdeki evde yaşayabilmeniz için inşa ettiğimiz BG5 Evleri’nin satışı sona erdi. Güler İnşaat güvencesiyle hayata geçen 16 dairenin tamamı satıldı. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.